دوره های غواصی ssi

دوره های غواصی ssi

دوره های غواصی ssi

برای آشنایی با دوره های غواصی ssi و نحوه آموزش دوره ها و تخصص هایی که در هر دوره آموزش می بینید این مطلب را کامل مطالعه کنید.

سیستم آموزش غواصی ssi

مدارس بین المللی ssi یا (scuba schools international) یک سازمان پیشرفته دوره های آموزش غواصی است. ssi دوره های آموزش غواصی برای همه سطوح از مبتدی تا مدرسی را ارائه می دهد. این سیستم آموزش غواصی با فراهم کردن خدمات دیجیتال و آنلاین غواصی ، امکان آموزش غواصی در هر نقطه از جهان را بدون محدودیت بوجود آورده است. ssi در سال ۱۹۷۰ توسط رابرت کلارک تاسیس شد. ssi دارای ۲۵۰۰ مرکز مجاز در سراسر دنیاست ، مدرسه غواصی آبکاوان یکی از مدارس آموزش دوره های غواصی ssi زیر نظر مستقیم این مرکز می باشد.

دوره های غواصی ssi

دوره های غواصی ssi شامل بیش از ۳۰ دوره تخصصی است که بنا به درخواست و علایق هنرجو آموزش داده می شوند. این دوره ها از ابتدایی ترین سطح یعنی اسنورکلینگ (غواصی سطحی) تا مدرسی برای هر کسی قابل آموزش است. دوره های (openwater) و (advanced openwater) از محبوب ترین دوره های این سازمان هستند. برای شروع آموزش غواصی در ssi ابتدا باید در دوره openwater ثبت نام کنید و پس از گذراندن این دوره می توانید هر کدام از دوره های تخصصی ssi را که دوست دارید آموزش ببینید و سطح غواصی خود را بالا ببرید. تمامی دوره های غواصی این سازمان دارای استاندارد می باشند و در سراسر دنیا اعتبار دارد.

دوره های تخصصی ssi

هنرجو پس از گذراندن دوره مقدماتی openwater و آشنایی کامل با علم و تئوری غواصی می تواند هر کدام از دوره های تخصصی غواصی که دوست دارد را انتخاب و آموزش ببیند. پس از کسب مدرک ۵ دوره تخصصی ssi مدرک advanced openwater یه صورت اتوماتیک برای هنرجو صادر می شود.

هزینه دوره های ssi

برای مشاهده تمامی دوره های غواصی ssi ، هزینه هر دوره و مهارت هایی که در هر دوره آموزش می بینید به صفحه هزینه دوره های غواصی ssi مراجعه کنید.

دوره های غواصی ssi

دوره های غواصی ssi