سیستم آموزش غواصی SSI

سیستم آموزش غواصی SSI

 

 سیستم آموزش غواصی SSI

مدارس بین المللی غواصی Scuba Schools International یک سازمان آموزشی غواصی است.سیستم آموزش غواصی SSI برنامه های آموزشی غواصی برای تمام سطوح را ارائه می دهد. همچنین SSI برنامه های آموزشی برای کودکان و نوجوانان ۸-۱۲ سال که به نام رنجرز خوانده شده است را نیز ارائه میدهد.

گواهینامه ها و برنامه های سیستم آموزش غواصی SSI

سیستم SSI در سراسر جهان به عنوان یک عضو شورای جهانی آموزش غواصی تفریحی و فدراسیون زیر آبی اروپا به رسمیت شناخته شده است. تفاوت عمده بین SSI و سازمانهای دیگر آموزش غواصی مانند NAUI ، CMAS ، BSAC و دیگران این است که دوره های SSI به مانند دوره های آموزشی PADI بر اساس استانداردهای غواصی در نظر گرفته شده است و برای اطمینان از کیفیت آن در سراسر جهان تحت پوشش شورای جهانی آموزش غواصی تفریحی قرار گرفته است.سیستم آموزش غواصی SSI گواهینامه ISO در رابطه با استانداردهای غواصی را در اول ژوئن ۲۰۱۰ دریافت کرد. دفتر مرکزی SSI در فورت کالینز ، کلرادو است و توسط رابرت کلارک در سال ۱۹۷۰ تاسیس شد.

سیستم آموزش غواصی SSI با هدف آموزش غواصان بر اساس پیشرفت غواص با آموزش دوره های تخصصی شروع به فعالیت کرد. در سال ۲۰۱۴ توسط کمپانی HTM خریداری شد و فعالیت خود را بصورت دیجیتال و سیستم ODin آغاز کرد که عملیات ثبت نام و رجیستر بین المللی آن از طریق سایت و رایگان انجام می شود.تمامی دوره های غواصی در این سیستم دارای استاندارد بوده و با شرکت در هر دوره فیلم،عکس و مطالب آموزشی دیجیتال و قابل آپدیت بصورت مادام العمر را از طریق اپلیکیشن دریافت خواهید کرد.
سیستم آموزش غواصی SSI در ایران دارای یک مرکز هدایت منطقه‌ای و هفت مدرسه و مرکز غواصی رسمی بین المللی می باشد که مدرسه غواصی آبکاوان یکی از مدارس بین المللی فعال آن می باشد.